Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Yorki - psy


15:32:48 16/12/2015

Yorki - psy

Wbrew temu, co wiele osób sądzi, jeżeli chodzi o yorki, to wcale nie są one psami, które bardzo łatwo jest utrzymać. Oczywiście nie da się ukryć, że jeżeli chodzi o ich rozmiary to oczywiście znacznie łatwiej jest je trzymać przykładowo w domu czy też w jakimkolwiek innym miejscu jednak jeżeli chodzi o pielęgnację, to często okazuje się, że sprawa jest dosyć skomplikowana.


Mianowicie yorki wymagają odpowiedniej pielęgnacji jeżeli chodzi o futro i pokarm. Rasa ta nie je wszystkiego. Dlatego też zanim człowiek zdecyduje się na posiadanie akurat tej rasy psów musi zdawać sobie sprawę z tego, że jednak najpierw należy zdobyć o niej jakieś dodatkowe informacje. Wystarczy chociażby wpisać w sieci hasło „yorki”, aby przekonać się tak naprawdę co należy z tą rasą psów robić. Przede wszystkim w przypadku yorków istotne jest regularne chodzenie z nimi do fryzjera a także odpowiednie ich karmienie. Yorki wbrew pozorom wymagają więc od swoich właścicieli naprawdę sporo zachodu i pracy. Warto więc się zastanowić zanim weźmie się taką rasę psów.


Głosuj (0)

futrzyk | Powrót | Komentuj |Dodaj do UlubionychKsięga Wpisów

Księga Gości 0
Dodaj do Księgi


Strona Główna


Archiwum

2016
Styczeń
2015
Grudzień
2014
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień


LinkiUlubieniByło tu tyle osób: 9603