Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Troszkę informacji o kotach


10:57:54 21/01/2016

Troszkę informacji o kotach

Sam wychodzę z założenia, że nie ma takiego kota, który nie jest fajny - jednak ja najzwyczajniej w świecie jestem ogromnym miłośnikiem kotów, toteż to zapewne z mojej strony wielce nieobiektywne. A niby jakie koty są najwspanialsze dla szukających mądrych stworzeń, ponad standardowo energicznych? Choćby polecam od siebie koty maine coon. Moim zdaniem kot mainecoon jest kapitalny, no coś praktycznie perfekcyjnego. Co myślicie odnośnie tych amerykańskich kotach?

Jeśli naprawdę nie macie pojęcia, którego kotka sobie wybrać, chcę szczególnie wspomnieć, iż bardzo godne uwagi są koty syjamskie. Głównie dlatego właśnie kot syjamski napatoczył mi się, ponieważ przed kilkoma dniami miałem wielką przyjemność nieco popatrzeć się na niego, pobawić się odrobinę. Jestem pod ogromnym wrażeniem! Piękne zwierzę - to coś niepodważalnego. Na dodatek koty syjamskie po prostu rozpiera ogromna energia. Pewnie nie wszyscy ludzie poszukują energicznego kota, ale mi to odpowiada.


Głosuj (0)

futrzyk | Powrót | Komentuj |Dodaj do UlubionychKsięga Wpisów

Księga Gości 0
Dodaj do Księgi


Strona Główna


Archiwum

2016
Styczeń
2015
Grudzień
2014
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień


LinkiUlubieniByło tu tyle osób: 9603